Produktionsmitarbeiter: in Schmiede - Linz, Österreich - Adecco

Adecco
Adecco
Geprüftes Unternehmen
Linz, Österreich

vor 1 Woche

Anna Müller

Geschrieben von:

Anna Müller

beBee Recruiter

Beschreibung
**Feladatok**:

- Kovácsmühelyben megtalálható berendezések kezelése
- A termékek mennyiségi
- és minoségi ellenorzése
- Présgép beállítása
- Anyagok szállítása
- Présgép eloírás szerinti karbantartása

**Elvárások**:

- Ipari területen, több müszakos munkarendben szerzett tapasztalat elvárt
- Gyors felfogóképesség, megbízhatóság, rugalmasság
- Minoségtudatosság, aktív munkavégzés
- Képes csapatban együttmuködni, kész új dolgokat elsajátítani, targoncavezetoi engedély elony
- Fizikai munka és 3 muszakos munkarend vállalása
- Jó német nyelvtudás szükséges (munkavédelem)

**Kereset, juttatások**:
Ebben a pozícióban elérheto bruttó havi kereset
**2526,86 Euro** (teljes munkaidos alap juttatás), képzettségtol, tapasztalattól és muszakoktól függoen további kiemelkedoen magas pótlékok.

Természetesen
** 13.**
**és 14. havi bé**
**r (Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld) **továbbá muszakpótlékok a kollektív megállapodás alapján. A céghez való átvétel a képzési idoszak után lehetséges, ebben az esetben a fizetés a
**bruttó 3500 Euro**-t is elérheti.

Ügyfelünk egy érdekes és felelosségteljes tevékenységi kört kínál önnek egy modern és dinamikus vállalkozásban, valamint jó kereseti és fejlodési lehetoséget biztosít a dolgozói számára. Mindezt kituno környezetben és elkötelezett kollégákkal. Megfelelo számú parkolóhely az üzem környezetében biztosított.

**Munkaido**:3 muszak, 38,5 óra/hét

**Munkakezd**
**é**
**s**:azonnal

**Munkav**
**é**
**gz**
**é**
**s helye**:Höhnhart

Kérjük, hogy jelentkezését és fényképes önéletrajzát
**német** nyelven megküldeni szíveskedjen. Felvételi követelmény a
**legalább A1**-es szintu német nyelvismeret, amennyiben ez nem teljesül, nem tudunk együttmuködni és sajnos el kell utasítanunk a jelentkezését Köszönjük megértését

FONTOS: Az Adecco nem tudja vállalni a munkakeresés során felmerülo költségeket (pl. utazás, szállás).

A munkákhoz szállást nem tudunk biztosítani, ha nem rendelkezik ausztriai lakcímmel, kérjük még a jelentkezés elott gondoskodjon róla

ungarjob#

Brutto EUR 2526,86 bis Brutto EUR 3500,00

Mehr Jobs von Adecco