Gießereimitarbeiter:in (M/w/d) Öntödei Dolgozó - Braunau am Inn, Österreich - Adecco

Adecco
Adecco
Geprüftes Unternehmen
Braunau am Inn, Österreich

vor 2 Wochen

Anna Müller

Geschrieben von:

Anna Müller

beBee Recruiter

Beschreibung
**Feladatok**:

- Termelési folyamatokban való részvétel
- Berendezések kezelése
- Az olvasztókemence eloírás szerinti feltöltése
- Öntoberendezés muködtetése
- Befejezo munkálatok (vágás, hokezelés és csomagolás)

**Elv**
**á**
**r**
**á**
**sok**:

- Muszaki végzettség elonyt jelent
- Muszaki berendezések kezelésében való jártasság
- érvényes targoncavezetoi engedély, illetve darukezeloi vizsga elony
- Csapatmunkában való részvétel
- 4 muszakos munkarend vállalása
- Jó német nyelvtudás szükséges

FONTOS: Az Adecco nem tudja vállalni a munkakeresés során felmerülo költségeket (pl. utazás, szállás).

A munkákhoz szállást nem tudunk biztosítani, kérjük ha nem rendelkezik ausztriai lakcímmel, kérjük még jelentkezés elott gondoskodjon róla.

Kérjük, hogy a jelentkezési dokumentumokat német nyelven küldje el. Köszönöm a megértést.

**Kereset, juttat**
**á**
**sok**:
Az ebben a pozícióban elérheto bruttó havi kereset képzettségtol és tapasztalattól függoen 2654,53Euro (teljes munkaidos alap juttatás). Természetesen 13. és 14. havi bér (Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld). Továbbá muszakpótlékok. A 2. muszakban 0,837 Euro bruttó/óra, a 3. muszakban 2,770 Euro bruttó/óra. Egyéb pótlékok tevékenységtol függoen a kollektív megállapodás alapján. A céghez való átvétel a képzési idoszak után lehetséges.

Ügyfelünk egy érdekes és felelosségteljes tevékenységi kört kínál önnek egy modern és dinamikus vállalkozásban, valamint jó kereseti és fejlodési lehetoséget biztosít a dolgozói számára. Mindezt kituno környezetben és elkötelezett kollégákkal. Megfelelo számú parkolóhely az üzem környezetében biztosított.

Kérjük, hogy jelentkezésüket és fényképes önéletrajzukat német nyelven megküldeni sziveskedjenek.

**Munkaido**:3-4 muszak, 38,5 óra/hét

**Munkakezd**
**é**
**s**:azonnal

**Munkav**
**é**
**gz**
**é**
**s helye**:Ranshofen

2654,53€ - 3028,08€ per Monat

Mehr Jobs von Adecco