Instandhaltungstechniker:in (M/w/d) Karbantartó - Mattighofen, Österreich - Adecco

Adecco
Adecco
Geprüftes Unternehmen
Mattighofen, Österreich

vor 1 Woche

Anna Müller

Geschrieben von:

Anna Müller

beBee Recruiter

Beschreibung
**Feladatok**:

- A teljesen automatizált gyártósorainkon hibaelhárítás, hibaelemzés
- Megelözö karbantartások végzése
- A müszaki rendszer optimalizálása és javítása
- A gyártási folyamatok folyamatos fejlesztésében való részvétel

**Elvárások**:

- Befejezett szerszámkészitö / gépészmérnök végzettség vagy a müszaki karbantartás területén szerzett hasonló munkatapsztalat
- Több muszakos munkarend vállalása
- Minimum B1 szintü német nyelvtudás írásban és szóban
- Felelosségvállalás és csapatszellem
- Túlóra vállalása

**Kereset, juttatások**:
A bruttó havi munkabér 3.114,16 Euro (teljes munkaidos alapbér). Továbbá egyéb juttatások, illetve muszakpótlék (Valamint természetesen 13. és 14. havi bér (Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld).

**Munkav**
**á**
**llal**
**ó**
**i elony**
**ö**
**k**:
Változatos tevékenységek egy nemzetközi vállalatnál

Naponta friss gyümölcs és ebéd hozzájárulás

Vonzó szociális juttatások, munkáját értékelik

A betanulási idoszakot követoen a céghez való átvétel lehetosége

Barátságos munkahelyi környezet és lelkes munkatársak várják

**Munkaido**:38,5 óra hetente, 3-4 muszak

**Munkav**
**é**
**gz**
**é**
**s kezdete**:azonnal

**Munkav**
**é**
**gz**
**é**
**s helye**:Mattighofen

Kérjük, hogy jelentkezését és fényképes önéletrajzát
**német **nyelven megküldeni szíveskedjen. Felvételi követelmény a
**legalább B1**-es szintu német nyelvismeret, amennyiben ez nem teljesül, nem tudunk együttmuködni és sajnos el kell utasítanunk a jelentkezését Köszönjük megértését

ungarjob#

EUR 3.114,16 per Monat

Mehr Jobs von Adecco