Fertigungsmitarbeiter:in (M/w/d) Biker Fan? - Mattighofen, Österreich - Adecco

Adecco
Adecco
Geprüftes Unternehmen
Mattighofen, Österreich

vor 6 Tagen

Anna Müller

Geschrieben von:

Anna Müller

beBee Recruiter

Beschreibung
**Feladatok**:

- Termelési folyamatokban való részvétel (gyártási folyamatok, késztermék)
- Összeszerelési tevékenységek szalagnál, vagy egyéni munkaterületen
- Motorok beszerelése és tesztelése
- Különbözo funkciók ellenorzése és dokumentálása
- Csomagolás, szállításra elokészítés

**Elv**
**á**
**r**
**á**
**sok**:

- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat elonyt jelent
- Kézügyesség
- Muszaki-, és a termék iránti érdeklodés
- Megfelelo német nyelvtudás szükséges (munkafeladatok olvasásához, értelmezéséhez)
- 2 muszakos munkarend vállalása
- Fizikai terhelhetoség és kitartás

FONTOS: Az Adecco nem tudja vállalni a munkakeresés során felmerülo költségeket (pl. utazás, szállás).

A munkákhoz szállást nem tudunk biztosítani, kérjük ha nem rendelkezik ausztriai lakcímmel, kérjük még jelentkezés elott gondoskodjon róla.

**Kereset, juttat**
**á**
**sok**:
Ebben a pozícióban a bruttó havi kereset 2.526,86Euro /tehát brutto 15,16 Euro órabér (teljes munkaidos alap juttatás). Természetesen 13. és 14. havi bér (Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld). Továbbá muszakpótlék a kollektív megállapodás alapján (2 muszak).

**További elonyök az itt dolgozók számára**:

- Megfelelo számú parkolóhely a cég környezetében
- Támogatott továbbképzési, és fejlodési lehetoségek
- Étkezde
- Kávéautomata, üdítoautomata
- Munkavállalói kedvezmények
- Modern új üzem, és berendezések (világos csarnok, kellemes homérséklet)
- A betanulási idot követoen (megfelelo munkavégzés esetén) a cég támogatja a munkavállaló átvételét

**Munkaido**:hétfotol péntekig, 2 muszak, 38,5 óra/hét, túlóra lehetséges

**Munkakezd**
**é**
**s**:azonnal

**Munkav**
**é**
**gz**
**é**
**s helye**:Mattighofen

Kérjük, hogy jelentkezését és fényképes önéletrajzát
**német **nyelven megküldeni szíveskedjen. Felvételi követelmény a
**legalább A1**-es szintu német nyelvismeret, amennyiben ez nem teljesül, nem tudunk együttmuködni és sajnos el kell utasítanunk a jelentkezését Köszönjük megértését

ungarjob#

2526,86€ per Monat

Mehr Jobs von Adecco