Jobs
Klosterneuburg

    Szervíz/Karbantartó technikus - Klosterneuburg, Österreich - Wien

    Wien
    Wien Klosterneuburg, Österreich

    vor 1 Woche

    Default job background
    Teljes munkaidő
    Beschreibung

    Szervíz/karbantartó technikusokat keresünk, mobilis munkavégzésre, ausztriai partnerünkhöz

    Feladatok:

    • Rendszereink üzembehelyezése
    • Gépek karbantartása
    • Hiba- és üzemzavarelhárítás
    • Gépek elektromos és mechanikai javítása a megrendelő telephelyén
    • Visszajelzések, jelentések írása

    Elvárások:

    • Középszintű (B2) német nyelvismeret
    • Elvégzett műszaki képzés
    • Haidenhain irányítás ismerete előnyt jelent
    • Ismeri a hidraulikát, pneumatikát és elektromos rendszereket a szerszámgépeken
    • Tanulási hajlandóság és gyors szövegértés
    • Önálló és céltudatos munkavégzés
    • Erős ügyfél- és szolgáltatásorientáció
    • Teljesítmény- és minőségtudatosság
    • Megoldásorientált gondolkodás
    • Rugalmasság és csapatmunkára való képesség
    • Utazási hajlandóság
    • Jó MS Office ismeret
    • Kiterjedt képzés és az Ön felelősségi körének intenzív megismerése
    • Változatos telephelyeken történő munkavégzés
    • Változatos munkakör, barátságos, kollegiális környezetben
    • Bruttó 3000 € fizetés + Tagesgeld
    • Céges autó és céges mobiltelefon