SAP Inhouse Consultant - Graz, Österreich - HUMANIC & SHOE4YOU (Marken der Leder & Schuh AG)

    HUMANIC & SHOE4YOU (Marken der Leder & Schuh AG)
    Default job background
    Ganztags
    Beschreibung

    O NAS

    Podjetje LEDER &SCHUHAG je s svojima prodajnima znamkama HUMANIC in SHOE4YOU eden največjih trgovcev z obutvijo v Evropi. Podjetje zaposluje približno 2 000 ljudi na približno 200 lokacijah v devetih državah (AT, DE, CZ, SK, HU, SI, HR, RO, BG). Sedež podjetja je v Gradcu. Velik poudarek dajemo vzpostavljanju dolgoročnih delovnih razmerij in spodbujanju kariere v podjetju.

    HUMANIC uporablja mrežo približno 140 trgovin v devetih državah, od tega jih je pet v Sloveniji, kot pionir v evropskem čevljarstvu. Nenehno spreminjajoče se kolekcije prinašajo mednarodne trende modnih prestolnic takoj v naše trgovine in spletno trgovino. V eni od elegantnih in privlačnih trgovin ali v spletni trgovini - v podjetju HUMANIC doživljamo ljubezen do čevljev. Tako je že od leta 1872.

    SHOE4YOU je dobra kakovost in poštena cena. Z modno ponudbo za ženske, moške in otroke se je podjetje SHOE4YOU s približno 60 poslovalnicami in lastno spletno trgovino uveljavilo kot nepogrešljiv akter na trgu obutve po vsej Avstriji.

    VAŠE NALOGE

    • Nadzor SAP-modula Logistics Execution (optimizacija procesov, prilagoditev procesov – customizing, šolanje, podpora) ter Quality Assurance.
    • Implementacija novih funkcij v okolju SAP ABAP (specifikacija, implementacija, dokumentacija, testiranje).
    • Programiranje uporabniških razširitev (User Exit), iDocov ter različnih aplikacij za delovni tok (Workflow).
    • Vodenje/delno vodenje SAP-projektov.
    • Sodelovanje in redno usklajevanje s sodelavci v ekipi in vključenimi oddelki.

    VAŠ PROFIL

    • Imaš zaključeno izobrazbo tehnične, računalniške ali ekonomske smeri, vsaj VI. stopnje.
    • Imaš delovne izkušnje v prilagajanju SAP-rešitev (Customizing) ter poznaš razvoja v programskem jeziku ABAP.
    • Izkušnje v modulu SAP-Retail in v vodenju SAP-projektov so tvoja konkurenčna prednost.
    • Imaš dobre analitične sposobnosti in razumevanje poslovnih procesov.
    • Proaktivnost in samostojnost pri delu v dinamičnem okolju sta tvoji vrlini.
    • Razumeš temelje ekipnega dela in se v ekipi dobro znajdeš.
    • Dobro znanje nemškega in angleškega jezika.

    NAŠA PONUDBA

    • Postani del mednarodnega in inovativnega podjetja z dolgoletno tradicijo, v katerem je najpomembnejši timski duh.
    • Možnost dela na zanimivih projektih ter nadaljnje usposabljanje na specializiranih področjih.

    Dodatne ugodnosti, ki ti jih ponujamo:

    • Dogovor o fleksibilnem delovnem času ter možnost dela od doma, vključno s prvovrstno tehnično opremo.
    • Usposabljanje in nadaljnje izobraževanje vključno s strukturiranim uvajanjem v delo ob pomoči mentorja (Onboarding).
    • Popusti za zaposlene, premije, razni kuponi in boni, dogodki za zaposlene čez vso leto.
    • Zavarovalne police s popustom (tarife skupinskega zavarovanja) in davčno ugodno pokojninsko zavarovanje (člen 3(1) št. 15 EstG; Gehaltsumwandlung).
    • Neomejena količina kave, čaja in svežega sadja.
    • Zelo dobre povezave javnega prometa vključno s subvencijo za javni prevoz (s strani sindikata).

    Plača:

    • Letna bruto plača za ponujeno delovno mesto znaša najmanj €. Vaša dejanska plača bo odvisna od vaših kvalifikacij in izkušenj. Z veseljem vam ponudimo preplačilo, ki je v skladu s trgom.

    STE RADOVEDNI?

    Z veseljem pričakujemo vaše prijavne dokumente in vas prosimo, da se prijavite izključno prek našega spletnega portala.

    HUMANIC & SHOE4YOU

    (Blagovne znamke podjetja Leder & Schuh AG)

    Lastenstrasse 11, 8010 Gradec

    Avstrija