Jobs

    Samostalni konobar - Imst, Österreich - Raditi, obrt za poslovne usluge

    Raditi, obrt za poslovne usluge
    Raditi, obrt za poslovne usluge Imst, Österreich

    vor 20 Stunden

    Default job background
    Nebenberuflich
    Beschreibung

    Mjesto rada: Plangeross, St. Leonhard im Pitztal, Tirol, Austrija
    Vrsta rada: puno radno vrijeme
    Vrsta zaposlenja: sezonski rad
    Početak rada: odmah
    Rok prijave:

    Volite raditi u motiviranom timu, u kolegijalnoj atmosferi s dragim gostima hotela? Onda se prijavite za posao:

    Samostalni konobar / Chef de rang (m/ž/d)

    SEZONSKI POSAO

    Opis posla:

    Sezonsko radno mjesto (punog radnog vremena) - od kraja 8. mjeseca 2023. do početka 5. mjeseca 2024.

    Uvjeti:

    • Završen ugostiteljski školski program kao konobar/ica
    • i / ili min. 2 do 3 sezone radnog iskustva
    • Poznavanje vina je potrebno
    • Dobro znanje engleskog jezika je prednost
    • Društvene vještine
    • Radost u poslu
    • Njemački jezik koji odgovara poziciji za komunikaciju

    Vaša zaduženja:

    • Vrhunska gastronomija
    • Posluživanje pića
    • Naplata u ugostiteljstvu
    • Posluživanje hrane
    • Savjetovanje o vinima

    Radno vrijeme:

    • 48 sati / tjedan
    • 5 ili 6 radnih dana u tjednu
    • (navedeni iznos plaće se odnosi na 40-satni radni tjedan)

    Nudi se:

    • Neto plaća između 1.900 i 2.300 € netto
    • Siguran posao u modernoj, obiteljski vođenoj tvrtki
    • Sudjelovanje u kreiranju rasporeda rada putem Vaših radnih preferencija
    • Besplatni obroci
    • Besplatan smještaj (jednokrevetna soba u zgradi za osoblje s tušem / WC-om / SAT-TV-om / WLAN-om / Kuhinjom / Terasom ili balkonom)
    • Besplatno korištenje hotelske infrastrukture
    • Privlačna lokacija gdje se može spojiti posao i slobodno vrijeme
    • 20% popusta na sve proizvode i usluge u hotelu

    Dodatne napomene:
    Minimalna plaća za poziciju Chef de rang / Samostalni konobar (m/ž/d) iznosi 2.500,00 EUR bruto mjesečno na temelju punog radnog vremena. Poslodavac je spreman ponuditi i veću plaću.

    Zainteresirani ste za rad u dinamičnom i motiviranom timu? Tada se radujemo vašoj online prijavi

    Nakon uspješno zaprimljene prijave, primit ćete automatski generiranu potvrdu o privitku. Vaša prijava bit će obrađena u maksimalnom roku od 10 radnih dana, nakon čega ćete dobiti povratnu informaciju o rezultatu prijave.

    Radujemo se primanju prijava od ukrajinskih izbjeglica / Wir freuen uns über Bewerbungen von geflüchteten Menschen aus der Ukraine. / We look forward to receiving applications from Ukrainian refugees. / Mi duzhe radi zajavkam na robotu vid bizhenciv z Ukraini.

    Raditi, obrt za posredovanje u zapošljavanje ishodio je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike: UP/I-102-02/23-03/24 od