Jobs
Wiener Neudorf

    Fémipari porfestő - Wiener Neudorf, Österreich - Wien

    Wien
    Wien Wiener Neudorf, Österreich

    vor 2 Wochen

    Default job background
    Teljes munkaidő
    Beschreibung

    Hosszú távra keresünk Fémipari porfestő kollégákat

    Feladatok:

    • Porfestő kabinnál porfestés végzése
    • Alapanyagok előkészítése
    • Anyag zsírtalanítása
    • Késztermékek csomagolása, minőségi ellenőrzése

    Elvárások:

    • Szakmai végzettség
    • Szakmában szerzett tapasztalat
    • Ingázásra való hajlandóság
    • Saját gépjármű
    • Sopron környéki lakhely
    • A1-A2 szintű német nyelvtudás
    • Osztrák bejelentés
    • Fizetés br. 3000€
    • 2 műszakos munkarend (6-14 und 14-22 Uhr)

  • Whc

    Fémipari Porfestő

    vor 3 Tagen

    Whc Wiener Neudorf, Österreich

    Hosszútávra keresünk Fémipari porfestő kollégákat · **Feladatok**: · - porfestő kabinnál porfestés végzése · - alapanyagok előkészítése · - anyag zsírtalanítása · - késztermékek csomagolása, minőségi ellenőrzése · **Elvárások**: · - Szakmai végzettség · - Szakmában szerzett tapas ...

  • Whc

    vor 1 Woche

    Hosszú távra keresünk Fémipari porfestő kollégákat · **Feladatok**: · - Porfestő kabinnál porfestés végzése · - Alapanyagok előkészítése · - Anyag zsírtalanítása · - Késztermékek csomagolása, minőségi ellenőrzése · **Elvárások**: · - Szakmai végzettség · - Szakmában szerzett tapa ...