Jobs
Neutal

    Kapcsolószekrény szerelő - Neutal, Österreich - Wien

    Wien
    Wien Neutal, Österreich

    vor 1 Woche

    Default job background
    Teljes munkaidő
    Beschreibung

    Ausztriai partnercégünk részére, kollégákat keresünk osztrák munkajogviszonnyal, az alábbi térségben: Burgenland

    Feladatok:

    • Kapcsolószekrények műszaki rajzának olvasása, értelmezése
    • Elektronikai hálozatok felépítése, beépítése, javítása, finom munkák elvégzése
    • Szabályok szerint beszerelés utáni felülvizsgálatok elvégzése
    • Beszerelt kapcsolószekrények vizsgáztatása, dokumentálása

    Elvárások:

    • Három műszak vállalása
    • Ingázás egyéni megoldása (saját gépjárművel)
    • Elektronikai végzettség
    • Kommunikációképes német nyelvtudás
    • Osztrák munkajogviszony
    • Fizetés € bruttótól (végzettségtől függően)
    • Műszakpótlék a munkajogi normáknak megfelelően
    • Évi 5 hét szabadság
    • Hosszú távú munkalehetőség

  • Whc Neutal, Österreich

    Ausztriai partnercégünk részére, kollégákat keresünk osztrák munkajogviszonnyal, az alábbi térségben: Burgenland · **Feladatok**: · - Kapcsolószekrények műszaki rajzának olvasása, értelmezése · - Elektronikai hálozatok felépítése, beépítése, javítása, finom munkák elvégzése · - S ...