Jobs

    Diszponens (WHC01756) - Wiener Neustadt-Land District, Österreich - Wien

    Wien
    Wien Wiener Neustadt-Land District, Österreich

    vor 1 Woche

    Default job background
    Teljes munkaidő
    Beschreibung
    Ausztriai partnerünkhöz kollégákat keresünk, Diszponens pozícióba

    Feladatok:

    • Teherautók önálló ütemezése
    • Logisztikai feladatok ellátása
    • Független megrendelésfeldolgozás
    • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
    • Kommunikáció a járművezetőkkel

    Elvárások:

    • 3-5 éves releváns munkatapasztalat
    • Önálló munkavégzés
    • Minimum középszintű német nyelvtudás
    • Földrajzi ismeretek a bécsi régióban előnyt jelentenek
    • MS Office, fuvarszervező programok ismerete
    • ANGOL ÉS NÉMET MAGABIZTOS NYELVTUDÁS FELTÉTEL
    • Közvetlen munkahelyi légkör
    • Teljes munkaidős bejelentés (40ó/hét)
    • Teljes munkaidőben fizetendő minimális bruttó alapbér 2200 euró
    • Tapasztalat és végzettség függvényében a bér egyedi elbírálásra kerülhet